AKTUALNOŚCI

30.06 SZACHOWY TURNIEJ JUNIORÓW

19.06 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

10.06 WYCIECZKA DO GIŻYCKA

07.06 "JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM"

05.06 "POLSKIE MIASTA W BAŚNI I LEGENDZIE"

05.06 "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY"

31.05 XIII FESTYN RODZINNY "WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ"

24.05 VII SZKOLNY KONKURS "RADOSNE KOŁO WIEDZY"

23.05 VIII GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

14.05 II SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

10.05 SPRZĄTANIE ZIEMI

29.04 AKADEMIA Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

10.04 WYCIECZKA DO EŁKU CEE I PLANET CINEMA

25.03 DOBROĆ CZYNI CUDA ...

22.03 SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI KRUS

21.03 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21.03 SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

14.03 CYBERPRZEMOC, PRZEMOC, UŻYWKI, A MOJE BEZPIECZEŃSTWO

14.03 CO ZROBIĆ, GDY ZACZEPI MNIE KTOŚ NIEZNAJOMY?

26.02 WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

22.02 BEZPIECZEŃSTWO NA WODZIE

04.02 FERIE Z EKONOMIĄ II

18.01 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

17.01 SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY

10.01 MOJE BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

10.01 TEATRZYK "KODEKS MŁODEGO POLAKA"

21.12 JASEŁKA 2018

17.12 GRUDNIOWE DZIAŁANIA W RAMACH POMOCY SZYMKOWI KALINOWSKIEMU

12.12 SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ

10.12 SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM

07.12 MIKOŁAJKOWY WIECZÓR FILMOWY

07.12 MIKOŁAJKI kl. 4-8

06.12 MIKOŁAJKI kl. 1-3 PP OP

30.11 ANDRZEJKI

29.11 SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

09.11 REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

08.11 ŚNIADANIE DAJE MOC

05.11 LEKCJA O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH V

30.10 ŚWIĘTO WSPOMNIEŃ

19.10 WYCIECZKA DO WARSZAWY

05.10 NOC W SZKOLE

05.10 DZIEŃ PATRONA SZKOŁY I UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY I

28.09 STOI NA STACJI LOKOMOTYWA

21.09 WYCIECZKA DO TORUNIA

21.09 SPRZĄTANIE ŚWIATA

14.09 BEZPIECZNIE W DRODZE DO I ZE SZKOŁY

03.09 INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ROK SZKOLNY 2017/2018

22.06 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

15.06 UŚMIECHNIĘTE 4 ŁAPY

12.06 TEATR PROFILAKTYCZNY "KURTYNA"

11.06 Z OKAZJI DNIA DZIECKA

08.06 KONKURS "NASZ DOM - MAZURY"

08.06 KONKURS "MISTRZ ORTOGRAFII"

08.06 BEZPIECZNE WAKACJE

30.05 XII FESTYN RODZINNY - "KOCHAM CIĘ, POLSKO"

25.05 NOCOWANIE W SZKOLE

25.05 VI SZKOLNY KONKURS "RADOSNE KOŁO WIEDZY"

24.05 VII GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

23.05 "UCZYMY SIĘ EKSPERYMENTUJĄC ..."

22.05 POKAZ HISTORYCZNY "KU NIEPODLEGŁEJ"

16.05 TECHNOLOGIE Z KLASĄ

16.05 KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

10.05 TVP OLSZTYN W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. SZARYCH SZEREGÓW W MROZACH WIELKICH

30.04 NOC W SZKOLE

27.04 PATRIOTYCZNIE W MROZACH WIELKICH

18.04 "KSIĄŻĘ I ŻEBRAK"

18.04 "PRZYGODY BALTAZARA I WAWELSKIEGO SMOKA"

17.04 REALIZACJA DZIAŁAŃ W RAMACH ROKU DLA NIEPODLEGŁEJ

13.04 OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY "PANDA"

11.04 NIECODZIENNA LEKCJA HISTORII

09.04 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA OJCZYZNA"

06.04 WYCIECZKA DO GDYNI I GDAŃSKA

28.03 W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO

23.03 ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

21.03 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

16.03 SPOTKANIE UCZNIÓW Z PRACOWNIKAMI KRUS W EŁKU

01.03 OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

01.03 KONKURS SUDOKU

12.02 UDZIAŁ W AKCJACH CHARYTATYWNYCH

19.01 CHOINKA KARNAWAŁOWA 2018

18.01 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

17.01 PRZEDSTAWIENIE POD TYTUŁEM "PAN KLEKS"

17.01 SPEKTAKL "ACH, TA PIPPI"

16.01 BEZPIECZNE FERIE W NASZEJ SZKOLE

22.12 OTO DZIŚ NARODZIŁA SIĘ MIŁOŚĆ - SP_MROZY

17.12 OTO DZIŚ NARODZIŁA SIĘ MIŁOŚĆ - ORATORIUM

14.12 WYCIECZKA DO WIOSKI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

24.11 ANDRZEJKI

24.11 SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW

13.11 ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10.11 ŚNIADANIE DAJE MOC

18.10 TEATRZYK W SZKOLE

13.10 DZIŚ DLA WAS BUKIET NASZYCH SERC

29.09 DZIEŃ PATRONA SZKOŁY I ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY 1

27.09 JAK TO DAWNIEJ BYWAŁO

04.09 UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ROK SZKOLNY 2016/2017

23.06 PO RAZ OSTATNI ZADŹWIĘCZAŁ DZWONEK

23.06 SPRAWOZDANIE ROCZNE "SZKOŁA PRZYJAZNA RODZINIE"

23.06 SPRAWOZDANIE Z PODJĘTYCH DZIAŁAŃ W RAMACH UBIEGANIA SIĘ O CERTYFIKAT "SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU"

22.06 WYCIECZKA DO WARSZAWY

20.06 V GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

13.06 WYCIECZKA DO EŁKU

31.05 XI FESTYN RODZINNY

29.05 DZIEŃ MATKI I OJCA

26.05 V SZKOLNY KONKURS "RADOSNE KOŁO WIEDZY"

25.05 VI GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

17.05 ZAJĘCIA W NADLEŚNICTWIE EŁK

12.05 CIU CIU CAFE - MANUFAKTURA SŁODYCZY

03.05 ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

26.04 WYCIECZKA DO EŁKU

10.04 PAMIĘTAMY

05.04 WYCIECZKA NA POBLISKI CMENTARZ Z OKRESU I I II WOJNY ŚWIATOWEJ

31.03 REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE - PRZYBLIŻENIE SYLWETKI PATRONA SZKOŁY

22.03 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21.03 WIZYTA JEGO EKSCELENCJI BISKUPA EŁCKIEGO JERZEGO MAZURA

17.03 LEKCJA DOBROCI JASIA I MAŁGOSI

16.03 WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "JESTEM PRZYJACIELEM NATURY"

07.03 WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

03.03 SPOTKANIE Z KURATOREM SĄDOWYM

01.03 OBCHODY DNIA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

17.02 CHOINKOWY BAL KARNAWAŁOWY 2017

10.02 ZAJĘCIA PRZYRODNICZE W CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W EŁKU

20.01 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

16.01 ZOSTALIŚMY WYRÓŻNIENI CERTYFIKATEM ZIELONEJ FLAGI

14.01 WYJAZD NA LODOWISKO KLAS IV -VI

13.01 BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2017

08.01 ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS - ORATORIUM SALEZJANIE EŁK

22.12 RAZEM BEZPIECZNIEJ

21.12 ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS

12.12 WARSZTATY ARTYSTYCZNE

09.12 SZLACHETNA PACZKA

25.11 ZABAWA ANDRZEJKOWA

10.11 AKCJA ŚNIADANIE DAJE MOC KLAS 0-II

10.11 ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PUNKCIE I ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

08.11 AKCJA ŚNIADANIE DAJE MOC KLASY III

07.11 WYCIECZKA DO ŁOMŻY I DROZDOWA

13.10 UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

27.09 DZIEŃ PATRONA SZKOŁY i ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

27.09 KONKURS PLASTYCZNY KARTKA DLA POWSTAŃCA

01.09 INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

ROK SZKOLNY 2015/2016

24.05 DZIEŃ MATKI

21.05 X Festyn Rodzinny

20.05 V GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

19.05 XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

16.05 III SZKOLNY TURNIEJ "RADOSNE KOŁO WIEDZY"

11.05 APEL UPAMIĘTNIAJĄCY 225-tą ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

30.04 KONKURS PLASTYCZNY: "IDZIE WIOSNA, LATO... CO TY NA TO?"

29.04 WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "DBAM O SWOJE BEZPIECZENSTWO"

23.04 OBCHODY ŚWIĘTA ZIEMI

22.04 ALBUM Z ŻYCIA MOJEGO BOHATERA HISTORYCZNEGO

11.04 UROCZYSTOŚĆ UPAMIĘTNIAJĄCA ZBRODNIĘ DOKONANĄ W KATYNIU ORAZ KATASTROFĘ W SMOLEŃSKU

17.03 WARSZTATY ARTYSTYCZNE "OZDOBY WIELKANOCNE"

17.03 "DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW"

02.03 WYCIECZKA DO OPERY I FILHARMONII PODLASKIEJ W BIAŁYMSTOKU

23.02 SEANS ANIMOWANEGO FILMU "ZWIERZOGRÓD"

21.01 UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

21.01 "SŁODKI POCZĘSTUNEK - DZIEŃ BABCI I DZIADKA" W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

21.12 JASEŁKA: "DZIŚ NIEBO SIĘ OTWIERA..."

21.12 "WIGILIA KLASOWA - DZIEWCZYNKA Z ZACZAROWANYMI ZAPAŁKAMI"

15.12 SZKOLNY KONKURS ARTYSTYCZNY - BOMBKA BOŻONARODZENIOWA

15.12 WARSZTATY ARTYSTYCZNE "OZDOBY BOŻONARODZENIOWE"

11.12 SZLACHETNA PACZKA

08.12 KARMNIK DLA PTAKÓW

30.11 MIKOŁAJKOWY TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

27.11 ANDRZEJKI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

27.11 ANDRZEJKI

12.11 WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU I SUPRAŚLA

10.11 WARSZTATY TELEWIZYJNE "WESOŁE DŹWIĘKI FILMOWEJ PIOSENKI"

06.11 AKCJA "ŚNIADANIE DAJE MOC"

05.11 OGÓLNOPOLSKI KONKURS "BULIBA"

03.11 AKCJA " POLSKA NIEPODLEGŁA"

14.10 WYJAZD DO ORATORIUM ŚW. JANA BOSKO W EŁKU

14.10 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

28.09 OBCHODY DNIA PATRONA SZKOŁY I ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

25.09 KONKURS PLASTYCZNY KARTKA DLA POWSTAŃCA

ROK SZKOLNY 2014/2015

23.06 WYCIECZKA DO SALI ZABAW "TĘCZA" ORAZ PARKU LINOWEGO

19.06 ZWIEDZAMY CIEKAWE MIEJSCA W EŁKU!

26.05 UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MATKI

22.05 IV GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

15.05 WYJAZD DO STRADUN NA ZAJĘCIA SPORTOWE

08.05 DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

27.04 AKCJA "DYMY NAD GETTEM"

20.03 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

17.02 ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

16.02 DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO

14.02 II WYJŚCIE NA LODOWISKO MOSIR W EŁKU

13.02 ZABAWA KARNAWAŁOWA

13.02 ZABAWA CHOINKOWA DZIECI Z PUNKTU I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

23.01 WIECZÓR FILMOWY

22.01 MISTRZOSTWA NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM

22.01 WYJAZD DO TEATRU

21.01 UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

16.01 KONKURS TAŃCA

15.01 OLIMPIJCZYK SEBASTIAN KOSIOREK

14.01 KONKURS "ZWIERZAKOLUBNI" - finał

10.01 WYJŚCIE NA LODOWISKO MOSIR W EŁKU

20.12 WYJŚCIE DO MOS-U

19.12 JASEŁKA PT. "DZIŚ NADZIEJA RODZI SIĘ"

BIEGI PRZEŁAJOWE

ŚCIEŻKA EDUKACYJNA

DZIEŃ PRAW DZIECKA

KINO

03.12 DZIECIĘCY KONKURS ŚWIETLICOWY "WIERSZ BRZECHWY"

29.11 ZABAWA ANDRZEJKOWA

26.11 WYCIECZKA DO WARSZAWY

23.11 SAMORZĄD UCZNIOWSKI

22.11 KONKURS "ZWIERZAKOLUBNI" - inauguracja

21.11 "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA"

06.11 AKCJA "ŚNIADANIE DAJE MOC"

31.10 ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

14.10 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

26.09 V GMINNY DZIEŃ PAMIĘCI NARODOWEJ

16.09 ZIELONA SZKOŁA

08.09 "SZKOŁA Z PRAWAMI DZIECKA"

01.09 "SZKOŁA DEMOKRACJI - SZKOŁA SAMORZĄDNOŚCI"

01.09 UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

ROK SZKOLNY 2013/2014

16.06 ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II DROGOWSKAZEM DLA RODZIN

13.06 "ZIELONA FLAGA" - SPRAWOZDANIE"

13.06 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "JESTEM PRZYJACIELEM NATURY"

11.06 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZY INSPEKT SZKOLNY

3-4.06 I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE

02.06 KONKURS NA PROJEKT SCIEŻKI PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNEJ

31.05 VIII FESTYN RODZINNY

19.05 I SZKOLNY TURNIEJ "RADOSNE KOŁO WIEDZY"

16.05 III GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

24.04 KONKURS TANECZNY

22.04 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI - SPRZĄTANIE ŚWIATA

05.04 "ZDROWA I PYSZNA KOMPOZYCJA ŻYWIENIOWA"

21.03 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

27.01 ZIMOWISKO 2014 R.

18.01 ZABAWA CHOINKOWA

20.12 WIGILIA 2013 - BĘDZIE BOŻE NARODZENIE

16.12 WYBORY DO KOMITETU LOKALNEGO SZKOŁY DLA EKOROZWOJU (ZIELONA FLAGA)

16.12 ZDROWY STYL ŻYCIA

06.12 DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI - WIELKI KONKURS EKOLOGICZNY DLA PRZEDSZKOLI

02-06.12 TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

29.11 ANDRZEJKI 2013

25.11 ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

28.10 DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA

18.10 ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

14.10 WYCIECZKA CEE

00.10 KONKURS "CUDACZKA-WARZYWNIACZKA"

27.09 IV GMINNY DZIEŃ PAMIĘCI NARODOWEJ

13.09 CERTYFIKAT LCAE

PROJEKT ORE

ROK SZKOLNY 2012/2013

28.06 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

25.06 WYCIECZKA DO EŁKU

19.06 PRAWA DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

12.06 KANGUR MATEMATYCZNY 2013

04.06 KONKURS PLASTYCZNY "DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

25.05 VII FESTYN RODZINNY OLIMPIADA BOLKA I LOLKA

24.05 VI OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PAŃSTW UE

10.05 II GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

29.04 I OGÓLNOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY

12.04 I TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

04.04 LCAE - WYCIECZKA DO SIEDLISK

21.03 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

15.03 DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

KRAJOWY CERTYFIKAT LOKALNEGO CENTRUM AKTYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ

22.02 WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA II

08.02 CHOINKA SZKOLNA "W FABRYCE ŚW. MIKOŁAJA"

18.01 UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

21.12 JASEŁKA "MALEŃKA PRZYSZŁA MIŁOŚĆ"

20.12 WIZYTA GRUPY TETRALNEJ Z BIAŁEGOSTOKU

19.12 SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ZWIERZĄT"

18.12 TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

06.12 SZKOLNE MIKOŁAJKI

30.11 ANDRZEJKI

23.11 TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ

16.11 WYCIECZKA DO ŁOMŻY

11.11 ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

8.11 ŚNIADANIE DAJE MOC

29.10 UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY I

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

III GMINNY DZIEŃ PAMIĘCI NARODOWEJ

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

"ZIELONO NAM" - PROJEKT EDUKACYJNY

III GMINNE OBCHODY DNIA PAMIĘCI NARODOWEJ - zwiastun

UROCZYSTOŚĆ INAUGURACJI ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

ROK SZKOLNY 2011/2012

PRZEDSTAWIENIE "BEZPIECZNY INTERNET"

WYCIECZKA DO SZAREJEK!

GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ W CENTRUM KULTURY W STRADUNACH

FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO "DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

BAW SIĘ I BĄDŹ BEZPIECZNY

FESTYN RODZINNY

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ "ZŁOTA NUTKA"

WYCIECZKA DO SZKÓŁKI LEŚNEJ

I FESTIWAL TAŃCA LUDOWEGO

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "ROZWIJAMY MŁODE TALENTY"

I GMINNY TURNIEJ "MAŁA LIGA KLAS I - III"

V EDYCJA PRZEGLĄDU PAŃSTW UE W RĘKUSACH

KONKURS PLASTYCZNY "DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

221 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

ZWIASTUN: FESTYN RODZINNY _ 01 czerwca 2012

SZYBKI PIT PRZEZ INTERNET W POWIECIE EŁCKIM

DZIEŃ ZIEMI

VII MAZURSKI KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ "JAK ROZUMIEM NAUKĘ JANA PAWŁA II"

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

WIZYTA KSIĘDZA BISKUPA ROMUALDA KAMIŃSKIEGO

DZIEŃ WIOSNY KL.0

DZIEŃ WIOSNY SU

TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

GORĄCE RYTMY ROZGRZAŁY MROZY WIELKIE: CHOINKA I WALENTYNKI

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

AKCJA „POMAGAMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

SZKOLNY KONKURS „GWIAZDA BOŻONARODZENIOWA”

18 KONCERT KOLĘD W ECK

INDYWIDUALIZACJA PROCESU NAUCZANIA I WYCHOWANIA UCZNIÓW KLAS I - III

DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA - DZIECKA - UCZNIA

MIKOŁAJKI

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JA TEŻ POMAGAM"

ANDRZEJKI

KURS E-LEARNINGOWY „BEZPIECZEŃSTWO W SIECI”

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA kl. 1

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA kl. 2-3

VI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "ANIOŁY DO MNIE WYSYŁAJ"

VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "PROFILAKTYCZNY ANIOŁ STRÓŻ"

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY I

GMINNY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

II GMINNE OBCHODY DNIA PAMIĘCI NARODOWEJ

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

ROK SZKOLNY 2010/2011

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

ZWIEDZAMY CIEKAWE MIEJSCA EŁKU!

DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA

V FESTYN RODZINNY

SPRAWOZDANIE Z UDZIAŁU W FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ „ZŁOTA NUTKA”

SZKOLNY KONKURS WIEDZY „MISTRZ MATEMATYKI”

GMINNY ETAP VII KONKURSU EKOLOGICZNEGO

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

SPRZĄTANIE ŚWIATA

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O REGIONIE

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

„CUDA JANA PAWŁA II – DROGA DO ŚWIĘTOŚCI”

KONCERT "MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY"

SZKOŁA BEZPIECZNEGO INTERNETU - to my

BEZPIECZNY INTERNET – KURSY E-LEARNINGOWE

W KARNAWALE CZAS NA BALE

WARSZTATY DLA RODZICÓW NA TEMAT „INTERNET – BEZPIECZNYM MIEJSCEM DLA DZIECI”

BETLEJEMSKA DOBRANOCKA

ANDRZEJKI

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

SPRAWOZDANIE Z UROCZYSTOŚCI ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY I

WYJAZD DO MULTIKINA

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ PATRONA & I GMINNE OBCHODY DNIA PAMIĘCI NARODOWEJ

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA INTERNETOWEGO - PLAN PRACY SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 20010/2011

ROK SZKOLNY 2009/2010

I GMINNE OBCHODY DNIA PAMIĘCI NARODOWEJ

IV FESTYN RODZINNY

IV FESTYN RODZINNY - zwiastun

SZKOLENIE GRONA PEDAGOGICZNEGO POD KĄTEM BEZPIECZEŃSTWA UCZNIÓW W INTERNECIE

SZKOLNY ETAP TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

UCZYMY SIĘ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE KORZYSTAĆ Z INTERNETU

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

MIKOŁAJKI

ANDRZEJKI

APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

NADANIE IMIENIA SZKOLE

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

ROK SZKOLNY 2008/2009

OLIMPIADA – ŚLADAMI PATRONA

SZKOLNY KONKURSU WIEDZY – ZDROWY STYL ŻYCIA

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA

DZIEŃ WIOSNY

POECI WALCZĄCEJ WARSZAWY

FERIE

WIGILIA

ANDRZEJKI

APEL PROMUJĄCY PRZYSZŁEGO PATRONA SZKOŁY

I FESTIWAL PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

SPRZĄTANIE ŚWIATA

GMINNE DOŻYNKI

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

ROK SZKOLNY 2007/2008

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

WYCIECZKA DO EŁKU

AKCJA BEZPIECZNE WAKACJE

SZKOLNY KONKURS LITERACKI BEZPIECZNE WAKACJE

FESTYN RODZINNY W RAMACH KAMPANI ZACHWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

MY - JAKO FRANCJA

3 MAJA

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS I – III

KONKURS RECYTATORSKI ROZWIJAMY MŁODE TALENTY WOSZCZELE 2008

APELJAK BYĆ ZDROWYM

APEL BEZPIECZNE FERIE 2008

KONKURS PLASTYCZNY ZOSTAŃ PRZYJACIELEM PTAKÓW I ZWIERZĄT

WIGILIA

ANDRZEJKI

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

ŚLUBOWANIE KLAS I