Grono Pedagogiczne – 2019/2020

Dyrektor:

Katarzyna Podbielska

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Wioleta Kościńska / zas. Marlena Maciejewska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Dorota Kubrak / zas. Marcińczyk Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Małgorzata Wakuła – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Patryk Kumkowski – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy IV
  7. Aleksandra Kalinowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, biologii, geografii, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, pedagog, wychowawca klasy V
  8. Anna Zielińska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI
  9. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy VII
  10. Marta Mieruńska - Wrona – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VIII
  11. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, historii
  12. Natalia Jurczyk - Lemieszonek – nauczyciel języka niemieckiego
  13. Emilia Tombacher – nauczyciel religii
  14. Dariusz Wawiórko – nauczyciel historii
  15. Ewa Anna Soliwoda – nauczyciel muzyki
  16. Anna Lewczuk – nauczyciel fizyki, chemii
  17. Aneta Klonowska – nauczyciel informatyki, EDB
  18. Wioletta Łukaszewicz – nauczyciel WDŻ
  19. Anna Nawacka – nauczyciel WOS
  20. Jolanta Opaluch – nauczyciel doradztwa zawodowego
  21. Wioleta Kościńska / zas. Marlena Maciejewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego, Anna Zawadzka – nauczyciel oligofrenopedagogiki
  22. Adam Ert – nauczyciel matematyki, informatyki, techniki, plastyki, świetlicy

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Joanna Zubrzycka – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Katarzyna Wrzosek – samodzielny referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Henryk Supiński – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2018/2019

Dyrektor:

Katarzyna Podbielska

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Wioleta Kościńska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I, zajęć komputerowych
  4. Małgorzata Wakuła – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Aleksandra Kalinowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, biologii, geografii, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, pedagog, wychowawca klasy IV
  7. Anna Zielińska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy V
  8. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy VI
  9. Marta Mieruńska - Wrona – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VII
  10. Patryk Kumkowski – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy VIII
  11. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, historii
  12. Natalia Jurczyk - Lemieszonek – nauczyciel języka niemieckiego
  13. Emilia Tombacher – nauczyciel religii
  14. Dariusz Wawiórko – nauczyciel historii
  15. Ewa Anna Soliwoda – nauczyciel muzyki
  16. Anna Lewczuk – nauczyciel fizyki, chemii
  17. Aneta Klonowska – nauczyciel EDB
  18. Wioletta Łukaszewicz – nauczyciel WDŻ
  19. Anna Nawacka – nauczyciel WOS
  20. Jolanta Opaluch – nauczyciel doradztwa zawodowego
  21. Adam Ert – nauczyciel matematyki, informatyki, techniki, plastyki

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Joanna Zubrzycka – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa / Katarzyna Wrzosek – samodzielny referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Bogdan Januszewski / Henryk Supiński – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2017/2018

Dyrektor:

Katarzyna Podbielska

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Wioleta Kościńska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Małgorzata Wakuła – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III, zajęć komputerowych
  6. Aleksandra Kalinowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, biologii, geografii, wdż, doradztwo zawodowe, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, pedagog, wychowawca klasy IV
  7. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy V
  8. Anna Wujek – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VI
  9. Patryk Kumkowski – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy VII
  10. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, historii
  11. Kamila Moczadło – nauczyciel języka polskiego
  12. Natalia Jurczyk - Lemieszonek – nauczyciel języka niemieckiego
  13. Emilia Tombacher – nauczyciel religii
  14. Dariusz Wawiórko – nauczyciel historii
  15. Ewa Anna Soliwoda – nauczyciel muzyki
  16. Anna Lewczuk – nauczyciel fizyki, chemii
  17. Anna Sidorowicz – nauczyciel świetlicy
  18. Adam Ert – nauczyciel matematyki, techniki, plastyki

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Joanna Zubrzycka – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – samodzielny referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Marek Kicelman / Bogdan Januszewski – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2016/2017

Dyrektor:

Katarzyna Podbielska

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Krystyna Mikołajczyk – nauczyciel oddziału przedszkolnego / do 10 X 2016
    Wioleta Kościńska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II, zajęć komputerowych
  5. Krystyna Kacprzyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy IV
  7. Anna Wujek – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy V
  8. Aleksandra Kalinowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog, wychowawca klasy VI
  9. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, historii
  10. Kamila Banachowska – nauczyciel języka polskiego
  11. ks. Marcin Koncewicz – nauczyciel religii
  12. Anna Nawacka – nauczyciel historii
  13. Ewa Soliwoda – nauczyciel muzyki, plastyki
  14. Adam Ert – nauczyciel matematyki, zajęć komputerowych, zajęć technicznych

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Joanna Zubrzycka – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Marek Kicelman – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2015/2016

Dyrektor:

Ewa Czarosław – Kochanowicz

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Karolina Brulińska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Krystyna Kacprzyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, historii, wychowawca klasy IV
  7. Aleksandra Kalinowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog, wychowawca klasy V-VI
  8. Iwona Marchel – nauczyciel religii
  9. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego
  10. Anna Nawacka – nauczyciel historii
  11. Ewa Soliwoda – nauczyciel muzyki, plastyki
  12. Anna Myśliwiec – nauczyciel języka angielskiego
  13. Adam Ert – nauczyciel matematyki, zajęć komputerowych

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Joanna Zubrzycka – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Marek Kicelman – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2014/2015

Dyrektor:

Ewa Czarosław – Kochanowicz

Nauczyciele:

  1. Katarzyna Staniszewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Wioleta Kościńska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Krystyna Kacprzyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Magdalena Filipkowska – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy IV
  7. Aleksandra Kalinowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog, wychowawca klasy V
  8. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI
  9. Maria Klimowicz – nauczyciel religii, przyrody
  10. Anna Archacka – nauczyciel wychowania fizycznego
  11. Aneta Klonowska – nauczyciel zajęć technicznych
  12. Anna Nawacka – nauczyciel historii
  13. Beata Marchel – nauczyciel muzyki, plastyki
  14. Edyta Ezeama – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, biblioteki
  15. Adam Ert – nauczyciel matematyki, zajęć komputerowych

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Beata Kozłowska – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Bogdan Januszewski – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2013/2014

Dyrektor:

Ewa Czarosław – Kochanowicz

Nauczyciele:

  1. Dorota Brzoznowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Wioleta Baranowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Agnieszka Ciechanowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Aleksandra Dobkowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog, wychowawca klasy IV
  7. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy V
  8. Marta Mieruńska–Wrona / zas. Izabela Tumielewicz / zas. Magdalena Filipkowska – nauczyciel języka angielskiego, biblioteki, wychowawca klasy VI
  9. Maria Klimowicz – nauczyciel religii, przyrody
  10. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego
  11. Aneta Klonowska – nauczyciel techniki, zajęć technicznych
  12. Anna Nawacka – nauczyciel historii
  13. Beata Marchel – nauczyciel muzyki, plastyki
  14. Katarzyna Uściłowicz – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  15. Adam Ert – nauczyciel matematyki, informatyki i zajęć komputerowych

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Diana Dobrzycka – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Bogdan Januszewski – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2012/2013

Dyrektor:

Ewa Czarosław – Kochanowicz

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Wioleta Baranowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Krystyna Kacprzyk – terapia pedagogiczna, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy IV
  7. Marta Mieruńska–Wrona – nauczyciel języka angielskiego, biblioteki, wychowawca klasy V
  8. Aleksandra Dobkowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog, wychowawca klasy VI
  9. Maria Klimowicz – nauczyciel religii, przyrody
  10. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego
  11. Renata Moroz – nauczyciel techniki, zajęć technicznych
  12. Dariusz Wawiórko – nauczyciel historii
  13. Ewa Soliwoda/Anna Miszkiel – nauczyciel muzyki, plastyki
  14. Katarzyna Uściłowicz – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  15. Adam Ert – nauczyciel matematyki, informatyki i zajęć komputerowych

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Dorota Brzoznowska – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Bogdan Januszewski – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2011/2012

Dyrektor:

Ewa Czarosław – Kochanowicz

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Wioleta Baranowska – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Krystyna Kacprzyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Marta Mieruńska–Wrona – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy IV
  7. Aleksandra Dobkowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog, wychowawca klasy V
  8. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI
  9. Maria Klimowicz – nauczyciel religii, przyrody
  10. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego
  11. Renata Moroz – nauczyciel techniki, świetlicy, biblioteki
  12. Dariusz Wawiórko – nauczyciel historii
  13. Beata Marchel – nauczyciel muzyki, plastyki
  14. Katarzyna Uściłowicz – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  15. Adam Ert – nauczyciel matematyki, informatyki

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Dorota Brzoznowska – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Bogdan Januszewski – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2010/2011

Dyrektor:

Ewa Czarosław – Kochanowicz

Nauczyciele:

  1. Marta Krauz – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  2. Jadwiga Dargiewicz – nauczyciel oddziału przedszkolnego
  3. Krystyna Kacprzyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie I
  4. Katarzyna Żywno – logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie II
  5. Dorota Kubrak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie III
  6. Marta Mieruńska–Wrona – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy IV
  7. Aleksandra Dobkowska – nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog, wychowawca klasy V
  8. Katarzyna Podbielska – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI
  9. Maria Klimowicz – nauczyciel religii, przyrody
  10. Anna Sulewska – nauczyciel wychowania fizycznego
  11. Renata Moroz – nauczyciel techniki, świetlicy, biblioteki
  12. Roman Michalak >> Agnieszka Jaszkowska – nauczyciel historii
  13. Beata Marchel – nauczyciel muzyki, plastyki
  14. Katarzyna Uściłowicz – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  15. Adam Ert – nauczyciel matematyki, informatyki

Pracownicy administracji obsługi:

  1. Katarzyna Zapolski – pomoc nauczyciela przedszkola
  2. Karolina Doliwa – referent
  3. Ewa Kochanowska – woźna
  4. Bogdan Januszewski – robotnik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2009/2010

1. Ewa Czarosław - Kochanowicz - dyrektor szkoły
2. Marta Krauz - nauczyciel oddziału przedszkolnego
3. Jadwiga Dargiewicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
4. Dorota Kubrak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
5. Krystyna Kacprzyk - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
6. Katarzyna Podbielska - nauczyciel języka polskiego
7. Marta Mieruńska - nauczyciel języka angielskiego
8. Aleksandra Dobkowska - nauczyciel świetlicy, przyrody, pedagog
9. Adam Ert - nauczyciel matematyki i informatyki
10. Maria Klimowicz - nauczyciel przyrody i religii
11. Anna Sulewska - nauczyciel wychowania fizycznego
12. Renata Moroz - nauczyciel techniki
13. Joanna Sawicka - nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
14. Beata Marchel - nauczyciel plastyki i muzyki
15. Roman Michalak - nauczyciel historii
16. Katarzyna Żywno - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - urlop wychowawczy

Grono Pedagogiczne – 2008/2009

Ewa Czarosław-Kochanowicz Dyrektor Szkoły

Jadwiga Dargiewicz Oddział przedszkolny /zastępstwo/

Marta Ostaszewska Oddział przedszkolny /zastępstwo/

Katarzyna Żywno Oddział przedszkolny

Marta Ostaszewska Kształcenie zintegrowane, klasa I

Krystyna Kacprzyk Kształcenie zintegrowane, klasa I i II

Dorota Zawadzka Kształcenie zintegrowane, klasa III

Aleksandra Dobkowska nauczyciel świetlicy, pedagog, koordynator ds. bezpieczeństwa w szkole, wychowawca klasy IV i V

Katarzyna Podbielska nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI

Adam Ert nauczyciel matematyki i informatyki

Marek Kubrak nauczyciel wychowania fizycznego i techniki

Roman Michalak nauczyciel historii

Maria Klimowicz nauczyciel religii i przyrody

Marta Mieruńska nauczyciel języka angielskiego

Beata Marchel nauczyciel plastyki i muzyki

W szkole pracują też:

Karolina Doliwa referent szkoły

Ewa Kochanowska woźna

Bogdan Januszewski pracownik gospodarczy

Grono Pedagogiczne – 2007/2008

Ewa Czarosław-Kochanowicz dyrektor szkoły

Marta Ostaszewska nauczyciel oddziału przedszkolnego.

Krystyna Kacprzyk nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. "0" i I

Dorota Zawadzka nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. II

Katarzyna Żywno nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. III

Aleksandra Dobkowska nauczyciel świetlicy, wychowawca kl. IV., koordynator ds. bezpieczeństwa w szkole

Katarzyna Podbielska nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy V

Adam Ert nauczyciel matematyki i informatyki, wychowawca kl. VI

Maria Klimowicz nauczyciel przyrody i religii.

Marta Mieruńska nauczyciel języka angielskiego.

Anna Borkowska-Miszkiel nauczyciel muzyki.

Beata Marchel nauczyciel plastyki

Roman Michalak nauczyciel historii

Marek Kubrak nauczyciel wychowania fizycznego i techniki.

Andrzej Koc nauczyciel techniki

Anna Sulewska nauczyciel wychowania fizycznego

Bożena Brzoznowska nauczyciel biblioteki