Samorząd Uczniowski - 2019/2020

Opiekun SU:

p. Patryk Kumkowski

Przewodniczący:

Maciej Gospodaryk z klasy V

Zastępca przewodniczącego:

Julia Jenczelewska z klasy VII

Skarbnik:

Julia Brzuzy z klasy VIII

Pozostali Członkowie:

Samorząd Uczniowski - 2018/2019

Opiekun SU:

p. Anna Sulewska

Przewodniczący:

Patrycja Zubrzycka z klasy VIII

Zastępca przewodniczącego:

Natalia Fatkowska z klasy VII

Skarbnik:

Oliwia Retel z klasy VIII

Pozostali Członkowie:

Samorząd Uczniowski - 2017/2018

Opiekun SU:

p. Anna Sulewska

Przewodniczący:

Patrycja Zubrzycka z klasy VII

Zastępca przewodniczącego:

Natalia Fatkowska z klasy VI

Skarbnik:

Weronika Malinowska z klasy VII

Pozostali Członkowie:

Samorząd Uczniowski - 2016/2017

Opiekun SU:

p. Anna Sulewska

Przewodniczący:

Patrycja Zubrzycka z klasy VI

Zastępca przewodniczącego:

Marcel Lutecki z klasy VI

Pozostali Członkowie:

Samorząd Uczniowski - 2015/2016

Opiekun SU:

p. Anna Sulewska

Przewodniczący:

Ewelina Dzieniusz z klasy VI

Zastępca przewodniczącego:

Patrycja Magiera z klasy IV

Skarbnik:

Natalia Fatkowska z klasy IV

Pozostali Członkowie:

Samorząd Uczniowski - 2014/2015

Opiekun SU:

p. Anna Archacka

Przewodniczący:

Klaudia Krawiec z klasy VI

Zastępca przewodniczącego:

Kacper Doliwa z klasy V

Skarbnik:

Adrian Brzuzy z klasy V

Zastępca skarbnika:

Ewelina Rowińska z klasy VI

Do poczytania: skrócone menu imprez, przedstawień, apeli oraz spotkań

Samorząd Uczniowski - 2013/2014

Opiekun SU:

p. Anna Sulewska

Przewodniczący:

Klaudia Zapolski z klasy VI

Zastępca przewodniczącego:

Patryk Kompanowski z klasy VI

Skarbnik:

Aleksandra Karwowska z klasy V

Zastępca skarbnika:

Ewelina Dzieniusz z klasy IV

Samorząd Uczniowski - 2012/2013

Opiekun SU:

p. Marta Mieruńska-Wrona

Przewodniczący:

Natalia Kossakowska z klasy VI

Zastępca przewodniczącego:

Klaudia Zapolski z klasy V

Skarbnik:

Magdalena Kleinschmidt z klasy VI

Zastępca skarbnika:

Jakub Stolarczyk z klasy VI

Do poczytania: Regulamin SU, PLAN PRACY SU, PLAN PRACY SU - skrócony kalendarz imprez, przedstawień, apeli, warsztatów oraz spotkań

ZDJĘCIA :)

Samorząd Uczniowski - 2011/2012

Opiekun SU:

p. Marta Mieruńska-Wrona

Przewodniczący:

Karolina Bielecka z klasy VI

Zastępca przewodniczącego:

Mateusz Zapolski z klasy VI

Skarbnik:

Bartosz Olszański z klasy VI

Zastępca skarbnika:

Monika Dobrzycka z klasy VI

Do pobrania: Regulamin SU

ZDJĘCIA :)