Nasi uczniowie – 2019/2020

Punkt przedszkolny:

  1. Awruk Fabian
  2. Barszczewska Gloria
  3. Gawedzki Tymon
  4. Klepacki Aleksander
  5. Klepacki Hubert
  6. Konopko Zuzanna
  7. Mikucka Diana
  8. Mościńska Julia
  9. Olszańska Julia
  10. Pierczyk Kacper
  11. Toczyłowska Wiktoria
  12. Tomalczyk Eryk

Oddział przedszkolny:

  1. Cybula Maja
  2. Derendal Dawid
  3. Gadomska Oliwia
  4. Gawedzki Borys
  5. Kapica Marcel
  6. Konopko Fabian
  7. Krauz Helena
  8. Kulik Zofia
  9. Łukowska Nikola
  10. Mikucki Marceli
  11. Supińska Blanka
  12. Szczodroński Aleksander
  13. Toczyłowski Korneliusz
  14. Zduńczyk Amelia

Klasa I

  1. Anulewicz Milena
  2. Fatkowska Hanna
  3. Gosiewski Jakub
  4. Gospodaryk Anna
  5. Kapica Mateusz
  6. Lis Szymon
  7. Mikołajczyk Sara
  8. Wysocki Marek

Klasa II

  1. Barszczewski Ludwik
  2. Budzińska Nikolina
  3. Kalisz Wiktor
  4. Markowski Igor
  5. Olszański Jakub
  6. Sulikowska Wiktoria
  7. Supińska Julia
  8. Szumski Bartosz
  9. Toczyłowski Cyprian

Klasa III

  1. Barszczewski Ignacy
  2. Brzuzy Oskar
  3. Danowska Magdalena
  4. Jabłoński Daniel
  5. Michniewicz Weronika
  6. Szafranowska - Sienkiewicz Kalina

Klasa IV

  1. Barszczewska Teresa
  2. Borawski Brajan
  3. Brzuzy Sebastian
  4. Chrapowicka Natalia
  5. Ciechomska Laura
  6. Dębowski Vanessa
  7. Kacprzyk Dominik
  8. Łukowski Wiktor
  9. Mościński Jakub
  10. Sulikowska Weronika
  11. Tomalczyk Maja
  12. Wysocka Martyna Bożena
  13. Zdunek Julia
  14. Zdunek Wiktoria
  15. Zduńczyk Nikola

Klasa V

  1. Augustyn Arleta
  2. Borawski Kryspin
  3. Danowski Wiktor
  4. Gadomski Damian
  5. Gospodaryk Maciej
  6. Lebiedziński Hubert
  7. Lutecki Szymon
  8. Magiera Igor
  9. Michniewicz Gabriela
  10. Opiela Zuzanna
  11. Zubrzycki Paweł

Klasa VI

  1. Jurkowska Maja
  2. Kulągowska Gabriela
  3. Ramotowska Emilia
  4. Rowińska Magdalena
  5. Sebuń Gabriel / do 18.09.2019
  6. Szymanowska Julia
  7. Żelazny Tomasz

Klasa VII

  1. Januszewska Weronika
  2. Jenczelewska Julia Kamila
  3. Kulągowski Szymon
  4. Kulik Oskar
  5. Lis Bartosz
  6. Markowski Kornel
  7. Michniewicz Jakub
  8. Pastewska Angelika
  9. Szumski Szymon
  10. Zaniewski Tomasz
  11. Zdunek Paweł

Klasa VIII

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Jenczelewska Natalia Karolina
  5. Krzywicka Aleksandra
  6. Kuczyńska Agnieszka
  7. Magiera Patrycja
  8. Pyczkowska Daria

Nasi uczniowie – 2018/2019

Punkt przedszkolny:

  1. Awruk Fabian
  2. Gawedzki Borys
  3. Gawedzki Tymon
  4. Górska Lilli
  5. Kapica Marcel
  6. Konopko Fabian
  7. Mikucka Diana
  8. Olszańska Julia
  9. Pierczyk Kacper
  10. Supińska Blanka
  11. Szeląg Eligiusz
  12. Toczyłowska Wiktoria
  13. Tomalczyk Eryk

Oddział przedszkolny:

  1. Anulewicz Milena
  2. Cybula Maja
  3. Fatkowska Hanna
  4. Gadomska Oliwia
  5. Gosiewski Jakub
  6. Gospodaryk Anna
  7. Jurewicz Kuba
  8. Krauz Helena
  9. Kulik Zofia
  10. Lis Szymon
  11. Mikołajczyk Sara
  12. Mikucki Marceli
  13. Szczodroński Aleksander
  14. Toczyłowski Korneliusz
  15. Wysocki Marek
  16. Zduńczyk Amelia

Klasa I

  1. Barszczewski Ludwik
  2. Budzińska Nikolina
  3. Kalisz Wiktor
  4. Markowski Igor
  5. Olszański Jakub
  6. Sulikowska Wiktoria
  7. Supińska Julia
  8. Szumski Bartosz
  9. Toczyłowski Cyprian

Klasa II

  1. Barszczewski Ignacy
  2. Brzuzy Oskar
  3. Danowska Magdalena
  4. Michniewicz Weronika
  5. Szafranowska - Sienkiewicz Kalina

Klasa III

  1. Barszczewska Teresa
  2. Borawski Brajan
  3. Brzuzy Sebastian
  4. Chrapowicka Natalia
  5. Ciechomska Laura
  6. Dębowski Vanessa
  7. Kacprzyk Dominik
  8. Sulikowska Weronika
  9. Tomalczyk Maja
  10. Wysocka Martyna Bożena
  11. Zdunek Wiktoria
  12. Zduńczyk Nikola

Klasa IV

  1. Augustyn Arleta
  2. Borawski Kryspin
  3. Danowski Wiktor
  4. Gadomski Damian
  5. Gospodaryk Maciej
  6. Lebiedziński Hubert
  7. Lutecki Szymon
  8. Magiera Igor
  9. Michniewicz Gabriela
  10. Opiela Zuzanna
  11. Zdunek Julia
  12. Zubrzycki Paweł

Klasa V

  1. Jurkowska Maja
  2. Kulągowska Gabriela
  3. Ramotowska Emilia
  4. Sebuń Gabriel

Klasa VI

  1. Januszewska Weronika
  2. Jenczelewska Julia Kamila
  3. Kulągowski Szymon
  4. Lis Bartosz
  5. Markowski Kornel
  6. Michniewicz Jakub
  7. Rowińska Magdalena
  8. Szumski Szymon
  9. Zaniewski Tomasz

Klasa VII

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Jenczelewska Natalia Karolina
  5. Krzywicka Aleksandra
  6. Kuczyńska Agnieszka
  7. Magiera Patrycja
  8. Pyczkowska Daria
  9. Zdunek Paweł

Klasa VIII

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Lutecki Marcel
  3. Malinowska Weronika Wiktoria
  4. Retel Oliwia
  5. Zubrzycka Patrycja

Nasi uczniowie – 2017/2018

Punkt przedszkolny:

  1. Gawedzki Borys
  2. Jurewicz Kuba
  3. Konopko Fabian
  4. Krauz Helena
  5. Kulik Zofia
  6. Lis Szymon
  7. Mikucki Marceli
  8. Supińska Blanka
  9. Szeląg Eligiusz
  10. Toczyłowska Wiktoria
  11. Wysocki Marek
  12. Zduńczyk Amelia

Oddział przedszkolny:

  1. Barszczewski Ludwik
  2. Budzińska Nikolina
  3. Fatkowska Hanna
  4. Gospodaryk Anna
  5. Kalisz Wiktor
  6. Markowski Igor
  7. Mikołajczyk Sara
  8. Sulikowska Wiktoria
  9. Supińska Julia
  10. Szumski Bartosz
  11. Toczyłowski Cyprian
  12. Toczyłowski Korneliusz

Klasa I

  1. Barszczewski Ignacy
  2. Brzuzy Oskar
  3. Danowska Magdalena
  4. Michniewicz Weronika

Klasa II

  1. Barszczewska Teresa
  2. Borawski Brajan
  3. Brzuzy Sebastian
  4. Chrapowicka Natalia
  5. Ciechomska Laura
  6. Dębowski Vanessa
  7. Kacprzyk Dominik
  8. Sulikowska Weronika
  9. Tomalczyk Maja
  10. Wysocka Martyna Bożena
  11. Zdunek Wiktoria
  12. Zduńczyk Nikola

Klasa III

  1. Augustyn Arleta
  2. Borawski Kryspin
  3. Danowski Wiktor
  4. Gadomski Damian
  5. Gospodaryk Maciej
  6. Lebiedziński Hubert
  7. Lutecki Szymon
  8. Magiera Igor
  9. Michniewicz Gabriela
  10. Mikołajczyk Sebastian
  11. Opiela Zuzanna
  12. Zdunek Julia
  13. Zubrzycki Paweł

Klasa IV

  1. Jurkowska Maja
  2. Kalinowski Jakub / do 09.10.2017
  3. Kulągowska Gabriela
  4. Ramotowska Emilia
  5. Sebuń Gabriel
  6. Słaba Wiktoria / do 12.10.2017

Klasa V

  1. Januszewska Weronika
  2. Jenczelewska Julia Kamila
  3. Kulągowski Szymon
  4. Lis Bartosz
  5. Markowski Kornel
  6. Michniewicz Jakub
  7. Nitkowski Michał
  8. Rowińska Magdalena
  9. Szumski Szymon
  10. Zaniewski Tomasz

Klasa VI

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Jenczelewska Natalia Karolina
  5. Krzywicka Aleksandra
  6. Kuczyńska Agnieszka
  7. Magiera Patrycja
  8. Pyczkowska Daria
  9. Zdunek Paweł

Klasa VII

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Lutecki Marcel
  3. Malinowska Weronika Wiktoria
  4. Retel Oliwia
  5. Zubrzycka Patrycja

Nasi uczniowie – 2016/2017

Punkt przedszkolny:

  1. Bielecki Szymon
  2. Fatkowska Hanna
  3. Januszewska Hanna
  4. Jurewicz Kuba
  5. Krauz Helena
  6. Kulik Zofia
  7. Lis Szymon
  8. Mikołajczyk Sara
  9. Smagała Kaja Helena
  10. Szeląg Eligiusz
  11. Wysocki Marek
  12. Wszeborowski Krystian
  13. Zduńczyk Amelia

Oddział przedszkolny:

  1. Barszczewski Ignacy
  2. Barszczewski Ludwik
  3. Brzuzy Oskar
  4. Budzińska Nikolina
  5. Danowska Magdalena
  6. Markowski Igor
  7. Michniewicz Weronika
  8. Sulikowska Wiktoria
  9. Supińska Julia
  10. Toczyłowski Cyprian

Klasa I

  1. Barszczewska Teresa
  2. Borawski Brajan
  3. Brzuzy Sebastian
  4. Chrapowicka Natalia
  5. Ciechomska Laura
  6. Kacprzyk Dominik
  7. Sulikowska Weronika
  8. Tomalczyk Maja
  9. Wysocka Martyna Bożena
  10. Zdunek Wiktoria
  11. Zduńczyk Nikola

Klasa II

  1. Augustyn Arleta
  2. Borawski Kryspin
  3. Danowski Wiktor
  4. Gadomski Damian
  5. Gospodaryk Maciej
  6. Lebiedziński Hubert
  7. Lutecki Szymon
  8. Magiera Igor
  9. Michniewicz Gabriela
  10. Mikołajczyk Sebastian
  11. Opiela Zuzanna
  12. Truszkowski Bartosz
  13. Zdunek Julia
  14. Zubrzycki Paweł

Klasa III

  1. Jurkowska Maja
  2. Kalinowski Jakub
  3. Kulągowska Gabriela
  4. Ramotowska Emilia
  5. Sebuń Gabriel
  6. Słaba Wiktoria
  7. Truszkowska Julia

Klasa IV

  1. Januszewska Weronika
  2. Jastrzębski Bartłomiej Dawid / do 30 IX 2016
  3. Jenczelewska Julia Kamila
  4. Kulągowski Szymon
  5. Lis Bartosz
  6. Markowski Kornel
  7. Michniewicz Jakub
  8. Nitkowski Michał
  9. Rowińska Magdalena
  10. Szumski Szymon
  11. Zaniewski Tomasz

Klasa V

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Jastrzębska Wiktoria / do 30 IX 2016
  5. Jenczelewska Natalia Karolina
  6. Krzywicka Aleksandra
  7. Kuczyńska Agnieszka
  8. Magiera Patrycja
  9. Pyczkowska Daria
  10. Zdunek Paweł

Klasa VI

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Karwowski Bartosz
  3. Lutecki Marcel
  4. Malinowska Weronika Wiktoria
  5. Minarowski Michał
  6. Retel Oliwia
  7. Zubrzycka Patrycja

Nasi uczniowie – 2015/2016

Punkt przedszkolny:

  1. Barszczewski Ludwik
  2. Bielecki Szymon
  3. Budzińska Nikolina
  4. Fatkowska Hanna
  5. Gulan Julian
  6. Markowski Igor
  7. Mikołajczyk Sara
  8. Sulikowska Wiktoria
  9. Supińska Julia
  10. Wołyniec Sławomir

Oddział przedszkolny:

  1. Barszczewski Ignacy
  2. Borawski Brajan
  3. Brzuzy Oskar
  4. Brzuzy Sebastian
  5. Ciechomska Laura
  6. Danowska Magdalena
  7. Kapica Amelia
  8. Michniewicz Weronika
  9. Tomalczyk Maja
  10. Zdunek Wiktoria
  11. Zduńczyk Nikola

Klasa I

  1. Augustyn Arleta
  2. Barszczewska Teresa
  3. Borawski Kryspin
  4. Chrapowicka Natalia
  5. Danowski Wiktor
  6. Gadomski Damian
  7. Gospodaryk Maciej
  8. Lebiedziński Hubert
  9. Lutecki Szymon
  10. Magiera Igor
  11. Michniewicz Gabriela
  12. Mikołajczyk Sebastian
  13. Opiela Zuzanna
  14. Sulikowska Weronika
  15. Truszkowski Bartosz
  16. Wysocka Martyna Bożena
  17. Zdunek Julia
  18. Zubrzycki Paweł

Klasa II

  1. Jurkowska Maja
  2. Kalinowski Jakub
  3. Ramotowska Emilia
  4. Sebuń Gabriel
  5. Słaba Wiktoria
  6. Truszkowska Julia

Klasa III

  1. Januszewska Weronika
  2. Jastrzębski Bartłomiej Dawid
  3. Jenczelewska Julia Kamila
  4. Lis Bartosz
  5. Markowski Kornel
  6. Michniewicz Jakub
  7. Nitkowski Michał
  8. Rowińska Magdalena
  9. Szumski Szymon
  10. Zaniewski Tomasz

Klasa IV

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Jastrzębska Wiktoria
  5. Jenczelewska Natalia Karolina
  6. Klepacki Piotr
  7. Krzywicka Aleksandra
  8. Kuczyńska Agnieszka
  9. Magiera Patrycja
  10. Pyczkowska Daria
  11. Zdunek Paweł

Klasa V

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Karwowski Bartosz
  3. Lutecki Marcel
  4. Malinowska Weronika Wiktoria
  5. Minarowski Michał
  6. Retel Oliwia
  7. Zubrzycka Patrycja

Klasa VI

  1. Brzuzy Adrian
  2. Doliwa Kacper
  3. Dzieniusz Ewelina
  4. Gutowska Karina
  5. Kulka Wiktoria Franciszka
  6. Magiera Weronika
  7. Opiela Jakub Jan
  8. Ramotowski Michał
  9. Retel Zuzanna

Nasi uczniowie – 2014/2015

Punkt przedszkolny:

  1. Brzuzy Oskar
  2. Brzuzy Sebastian
  3. Budzińska Nikolina
  4. Ciechomska Laura
  5. Danowska Magdalena
  6. Fatkowska Hanna
  7. Kąkol Cyprian
  8. Mikołajczyk Sara
  9. Sulikowska Wiktoria
  10. Supińska Julia
  11. Tomalczyk Maja
  12. Zduńczyk Nikola
  13. Złotocha Jakub

Oddział przedszkolny:

  1. Augustyn Arleta
  2. Barszczewska Teresa
  3. Borawski Kryspin
  4. Borzym Bartłomiej
  5. Chrapowicka Natalia
  6. Danowski Wiktor
  7. Gadomski Damian
  8. Lutecki Szymon
  9. Magiera Igor
  10. Matysiuk Helena
  11. Michniewicz Gabriela
  12. Mikołajczyk Sebastian
  13. Opiela Zuzanna
  14. Sulikowska Weronika
  15. Truszkowski Bartosz
  16. Zdunek Julia
  17. Zubrzycki Paweł

Klasa I

  1. Borzym Aleksandra Patrycja
  2. Jurkowska Maja
  3. Kalinowski Jakub
  4. Krawiec Krystian Rafał
  5. Ramotowska Emilia
  6. Sebuń Gabriel
  7. Słaba Wiktoria
  8. Truszkowska Julia

Klasa II

  1. Januszewska Weronika
  2. Jastrzębski Bartłomiej Dawid
  3. Jenczelewska Julia Kamila
  4. Lis Bartosz
  5. Markowski Kornel
  6. Michniewicz Jakub
  7. Nitkowski Michał
  8. Rowińska Magdalena
  9. Szumski Szymon
  10. Zaniewski Tomasz

Klasa III

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Januszewski Oliwier
  5. Jastrzębska Wiktoria
  6. Jenczelewska Natalia Karolina
  7. Klepacki Piotr
  8. Krzywicka Aleksandra
  9. Kuczyńska Agnieszka
  10. Magiera Patrycja
  11. Matysiuk Emilia
  12. Pyczkowska Daria
  13. Zdunek Paweł
  14. Złotocha Julia

Klasa IV

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Karwowski Bartosz
  3. Lutecki Marcel
  4. Malinowska Weronika Wiktoria
  5. Minarowski Michał
  6. Retel Oliwia
  7. Zubrzycka Patrycja

Klasa V

  1. Brzuzy Adrian
  2. Doliwa Kacper
  3. Dzieniusz Ewelina
  4. Gutowska Karina
  5. Kulka Wiktoria Franciszka
  6. Magiera Weronika
  7. Opiela Jakub Jan
  8. Ramotowski Michał
  9. Retel Zuzanna

Klasa VI

  1. Chludzińska Paulina
  2. Ciborek Patryk
  3. Karwowska Aleksandra
  4. Krawiec Klaudia Wioletta
  5. Lis Gabriela
  6. Rowińska Ewelina
  7. Zdunek Emil

Nasi uczniowie – 2013/2014

Punkt przedszkolny:

  1. Brzuzy Oskar
  2. Chrapowicka Natalia
  3. Ciechomska Laura
  4. Danowska Magdalena
  5. Danowski Wiktor
  6. Jelska Julia
  7. Lutecki Szymon
  8. Opiela Zuzanna
  9. Tomalczyk Maja
  10. Zdunek Wiktoria
  11. Zduńczyk Nikola
  12. Złotocha Jakub
  13. Zubrzycki Dominik

Oddział przedszkolny:

  1. Borawski Kryspin
  2. Borzym Aleksandra Patrycja
  3. Borzym Bartłomiej
  4. Kalinowski Jakub
  5. Krawiec Krystian Rafał
  6. Magiera Igor
  7. Matysiuk Helena
  8. Michniewicz Gabriela
  9. Mikołajczyk Sebastian
  10. Piątek Ksawery
  11. Ramotowska Emilia
  12. Sebuń Gabriel
  13. Truszkowska Julia
  14. Zdunek Julia
  15. Zubrzycki Kacper
  16. Zubrzycki Paweł
  17. Żywno Paweł

Klasa I

  1. Januszewska Weronika
  2. Jastrzębski Bartłomiej Dawid
  3. Jenczelewska Julia Kamila
  4. Jurkowska Maja
  5. Lis Bartosz
  6. Markowski Kornel
  7. Michniewicz Jakub
  8. Nitkowski Michał
  9. Rowińska Magdalena
  10. Staniszewski Łukasz
  11. Szumski Szymon
  12. Zaniewski Tomasz

Klasa II

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Januszewski Oliwier
  5. Jastrzębska Wiktoria
  6. Jenczelewska Natalia Karolina
  7. Klepacki Piotr
  8. Kompanowski Dawid
  9. Kompanowski Norbert
  10. Krzywicka Aleksandra
  11. Kuczyńska Agnieszka
  12. Magiera Patrycja
  13. Matysiuk Emilia
  14. Michniewicz Klaudia
  15. Pyczkowska Daria
  16. Zdunek Paweł
  17. Złotocha Julia

Klasa III

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Karwowski Bartosz
  3. Lutecki Marcel
  4. Malinowska Weronika Wiktoria
  5. Minarowski Michał
  6. Retel Oliwia
  7. Samosienko Paulina
  8. Zubrzycka Patrycja

Klasa IV

  1. Brzuzy Adrian
  2. Doliwa Kacper
  3. Dzieniusz Ewelina
  4. Gutowska Karina
  5. Kulka Wiktoria Franciszka
  6. Magiera Weronika
  7. Opiela Jakub Jan
  8. Ramotowski Michał
  9. Retel Zuzanna

Klasa V

  1. Chludzińska Paulina
  2. Ciborek Patryk
  3. Karwowska Aleksandra
  4. Krawiec Klaudia Wioletta
  5. Leszczyńska Natalia
  6. Lis Gabriela
  7. Rowińska Ewelina
  8. Zdunek Emil

Klasa VI

  1. Ardziński Rafał
  2. Gąsiewska Karolina
  3. Kompanowski Patryk
  4. Rowiński Michał
  5. Samosienko Arkadiusz
  6. Zapolski Klaudia

Nasi uczniowie – 2012/2013

Punkt przedszkolny:

  1. Chrapowicka Natalia
  2. Krawiec Krystian Rafał
  3. Lutecki Marcel
  4. Magiera Igor
  5. Matysiuk Helena
  6. Mayer Milena
  7. Mikołajczyk Sebastian
  8. Opiela Zuzanna
  9. Piątek Ksawery
  10. Szumowski Wojciech
  11. Złotocha Jakub
  12. Zubrzycki Paweł
  13. Żywno Paweł

Oddział przedszkolny:

  1. Borawski Kryspin
  2. Borzym Aleksandra Patrycja
  3. Januszewska Weronika
  4. Jenczelewska Julia
  5. Jurkowska Maja
  6. Lis Bartosz
  7. Markowski Kornel
  8. Michniewicz Jakub
  9. Ramotowska Emilia
  10. Rowińska Magdalena
  11. Staniszewski Łukasz
  12. Szumski Szymon
  13. Zaniewski Tomasz

Klasa I

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Januszewski Oliwier
  5. Jenczelewska Natalia Karolina
  6. Klepacki Piotr
  7. Kompanowski Dawid
  8. Kompanowski Norbert
  9. Krzywicka Aleksandra
  10. Kuczyńska Agnieszka
  11. Magiera Patrycja
  12. Matysiuk Emilia
  13. Michniewicz Klaudia
  14. Pyczkowska Daria
  15. Zdunek Paweł
  16. Złotocha Julia

Klasa II

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Gawart Patrycja Dagmara
  3. Karwowski Bartosz
  4. Lutecki Marcel
  5. Malinowska Weronika Wiktoria
  6. Minarowski Michał
  7. Retel Oliwia
  8. Samosienko Paulina
  9. Zubrzycka Patrycja

Klasa III

  1. Brzuzy Adrian
  2. Doliwa Kacper
  3. Dzieniusz Ewelina
  4. Gutowska Karina
  5. Klepacka Julia
  6. Kulka Wiktoria Franciszka
  7. Magiera Weronika
  8. Matysiuk Zofia
  9. Opiela Jakub Jan
  10. Ramotowski Michał
  11. Retel Zuzanna

Klasa IV

  1. Chludzińska Paulina
  2. Ciborek Patryk
  3. Karwowska Aleksandra
  4. Krawiec Klaudia Wioletta
  5. Leszczyńska Natalia
  6. Lis Gabriela
  7. Rowińska Ewelina
  8. Zdunek Emil

Klasa V

  1. Ardziński Rafał
  2. Gąsiewska Karolina
  3. Kompanowski Patryk
  4. Rowiński Michał
  5. Samosienko Arkadiusz
  6. Zapolski Klaudia

Klasa VI

  1. Danowska Ewa
  2. Gosiewski Marcin
  3. Kapica Tomasz
  4. Kleinschmidt Magdalena
  5. Kleinschmidt Paulina
  6. Kossakowska Natalia
  7. Maksimowicz Michał
  8. Stolarczyk Jakub

Nasi uczniowie – 2011/2012

Punkt przedszkolny:

  1. Januszewska Weronika
  2. Jenczelewska Julia
  3. Lis Bartosz
  4. Magiera Igor
  5. Markowski Kornel
  6. Matysiuk Helena
  7. Mikołajczyk Sebastian
  8. Piątek Ksawery
  9. Ramotowska Emilia
  10. Szumowski Wojciech
  11. Zubrzycki Paweł
  12. Żywno Paweł

Oddział przedszkolny:

  1. Brzuzy Julia
  2. Brzuzy Natalia
  3. Fatkowska Natalia
  4. Januszewski Oliwier
  5. Jenczelewska Natalia Karolina
  6. Kompanowski Dawid
  7. Kompanowski Norbert
  8. Krotoszyńska Natalia
  9. Krzywicka Aleksandra
  10. Kuczyńska Agnieszka
  11. Magiera Patrycja
  12. Matysiuk Emilia
  13. Michniewicz Jakub
  14. Michniewicz Klaudia
  15. Pyczkowska Daria
  16. Staniszewski Łukasz
  17. Szumski Szymon
  18. Zaniewski Tomasz
  19. Zdunek Paweł
  20. Złotocha Julia

Klasa I

  1. Chludziński Krzysztof
  2. Gawart Patrycja Dagmara
  3. Karwowski Bartosz
  4. Lutecki Marcel
  5. Malinowska Weronika Wiktoria
  6. Minarowski Michał
  7. Samosienko Paulina
  8. Zubrzycka Patrycja

Klasa II

  1. Brzuzy Adrian
  2. Doliwa Kacper
  3. Dzieniusz Ewelina
  4. Gutowska Karina
  5. Kulka Wiktoria Franciszka
  6. Magiera Weronika
  7. Matysiuk Zofia
  8. Opiela Jakub Jan
  9. Ramotowski Michał

Klasa III

  1. Chludzińska Paulina
  2. Ciborek Patryk
  3. Karwowska Aleksandra
  4. Krawiec Klaudia Wioletta
  5. Kułakowski Jakub
  6. Leszczyńska Natalia
  7. Lis Gabriela
  8. Rowińska Ewelina
  9. Zdunek Emil

Klasa IV

  1. Ardziński Rafał
  2. Gąsiewska Karolina
  3. Kompanowski Patryk
  4. Rowiński Michał
  5. Samosienko Arkadiusz
  6. Zapolski Klaudia

Klasa V

  1. Danowska Ewa
  2. Gosiewski Marcin
  3. Kapica Tomasz
  4. Kleinschmidt Magdalena
  5. Kleinschmidt Paulina
  6. Kossakowska Natalia
  7. Kułakowski Mateusz
  8. Maksimowicz Michał
  9. Stolarczyk Jakub

Klasa VI

  1. Bielecka Karolina
  2. Dobrzycka Monika
  3. Dobrzycka Weronika
  4. Krymkowski Łukasz
  5. Michniewicz Aleksandra
  6. Mojsiuszko Hubert
  7. Olszański Bartłomiej
  8. Staniszewska Natalia
  9. Samosienko Angelika
  10. Zapolski Mateusz

Nasi uczniowie – 2010/2011

Oddział przedszkolny:

  1. Brzuzy Natalia
  2. Chludziński Krzysztof
  3. Ewko Lena
  4. Gawart Patrycja Dagmara
  5. Karwowski Bartosz
  6. Kompanowski Dawid
  7. Kompanowski Norbert
  8. Krotoszyńska Natalia
  9. Krzywicka Aleksandra
  10. Lutecki Marcel
  11. Malinowska Weronika Wiktoria
  12. Michniewicz Klaudia
  13. Minarowski Michał
  14. Przyborowski Kacper
  15. Pyczkowska Daria
  16. Samosienko Paulina
  17. Sobolewska Patrycja Oliwia
  18. Zubrzycka Patrycja

Klasa I

  1. Brzuzy Adrian
  2. Doliwa Kacper
  3. Dzieniusz Ewelina
  4. Gutowska Karina
  5. Kulka Wiktoria Franciszka
  6. Magiera Weronika
  7. Matysiuk Zofia
  8. Opiela Jakub Jan
  9. Ramotowski Michał

Klasa II

  1. Chludzińska Paulina
  2. Ciborek Patryk
  3. Dargiewicz Katarzyna
  4. Karwowska Aleksandra
  5. Krawiec Klaudia Wioletta
  6. Leszczyńska Natalia
  7. Lis Gabriela
  8. Rowińska Ewelina
  9. Zdunek Emil

Klasa III

  1. Ardziński Rafał
  2. Gąsiewska Karolina
  3. Kompanowski Patryk
  4. Rowiński Michał
  5. Samosienko Arkadiusz
  6. Zapolski Klaudia

Klasa IV

  1. Danowska Ewa
  2. Gosiewski Marcin
  3. Kapica Tomasz
  4. Kleinschmidt Magdalena
  5. Kleinschmidt Paulina
  6. Kossakowska Natalia
  7. Maksimowicz Michał
  8. Stolarczyk Jakub

Klasa V

  1. Bielecka Karolina
  2. Ciukało Michał Dawid
  3. Dobrzycka Monika
  4. Dobrzycka Weronika
  5. Krymkowski Łukasz
  6. Michniewicz Aleksandra
  7. Mojsiuszko Hubert
  8. Olszański Bartłomiej
  9. Samosienko Angelika
  10. Staniszewska Natalia
  11. Zapolski Mateusz

Klasa VI

  1. Ciukało Rafał
  2. Danowski Adam
  3. Gudajtis Aleksandra
  4. Lis Agata
  5. Lis Agnieszka
  6. Masłowski Sebastian

Nasi uczniowie – 2009/2010

Oddział przedszkolny:

  1. Brzuzy Adrian
  2. Chludziński Krzysztof
  3. Doliwa Kacper
  4. Gutowska Karina
  5. Konopko Wiktoria
  6. Łabieniec Nataniel
  7. Magiera Weronika
  8. Ramotowski Michał

Klasa I

  1. Ciborek Patryk
  2. Chludzińska Paulina
  3. Dargiewicz Katarzyna
  4. Krawiec Klaudia Wioletta
  5. Lis Gabriela
  6. Rowińska Ewelina
  7. Zdunek Emil

Klasa II

  1. Ardziński Rafał
  2. Gąsiewska Karolina
  3. Kompanowski Patryk
  4. Rowiński Michał
  5. Samosienko Arkadiusz
  6. Zapolski Klaudia

Klasa III

  1. Danowska Ewa
  2. Gosiewski Marcin
  3. Kapica Tomasz
  4. Kleinschmidt Magdalena
  5. Kleinschmidt Paulina
  6. Kossakowska Natalia
  7. Maksimowicz Michał
  8. Stolarczyk Jakub

Klasa IV

  1. Bielecka Karolina
  2. Ciukało Michał Dawid
  3. Dobrzycka Monika
  4. Dobrzycka Weronika
  5. Krymkowski Łukasz
  6. Michniewicz Aleksandra
  7. Mojsiuszko Hubert
  8. Olszański Bartłomiej
  9. Samosienko Angelika
  10. Staniszewska Natalia
  11. Zapolski Mateusz

Klasa V

  1. Ciukało Rafał
  2. Danowski Adam
  3. Gudajtis Aleksandra
  4. Lis Agata
  5. Lis Agnieszka
  6. Masłowski Sebastian

Klasa VI

  1. Apanowicz Adam
  2. Awruk Kinga
  3. Bielecka Justyna
  4. Borawski Bartosz
  5. Gosiewska Magda
  6. Kapica Katarzyna
  7. Kossakowski Adam
  8. Mojsiuszko Angelika
  9. Podbielski Maciej
  10. Samosienko Adrian
  11. Samosienko Patryk
  12. Sikorska Katarzyna
  13. Wiśniewska Anna

Nasi uczniowie – 2008/2009

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Wychowawca: Jadwiga Dargiewicz / Marta Ostaszewska / Katarzyna Żywno


  1. Ciborek Patryk

  2. Chludzińska Paulina

  3. Doliwa Kacper

  4. Ert Jakub Jan

  5. Konopko Michał

  6. Krawiec Klaudia

  7. Lis Gabriela

  8. Retel Zuzanna

  9. Rowińska Ewelina

  10. Zdunek Emil

KLASA I

Wychowawca: Marta Ostaszewska / Krystyna Kacprzyk

  1. Ardziński Rafał

  2. Gosiewska Karolina

  3. Kompanowski Patryk

  4. Rowiński Michał

  5. Samosienko Arkadiusz

  6. Zapolski Klaudia

KLASA II

Wychowawca: Krystyna Kacprzyk



  1. Danowska Ewa

  2. Gosiewski Michał

  3. Kapica Tomasz

  4. Kleinschmidt Magda

  5. Kleinschmidt Paulina

  6. Kossakowska Natalia

  7. Maksimowicz Michał

  8. Stolarczyk Jakub

KLASA III

Wychowawca: Dorota Zawadzka



  1. Bielecka Karolina

  2. Ciukało Michał Dawid

  3. Dobrzycka Monika

  4. Dobrzycka Weronika

  5. Krymkowski Łukasz

  6. Michniewicz Aleksandra

  7. Mojsiuszko Hubert

  8. Olszański Bartłomiej

  9. Retel Maciej

  10. Samosienko Angelika

  11. Staniszewska Natalia Izabela

  12. Zapolski Mateusz

KLASA IV

Wychowawca: Aleksandra Dobkowska



  1. Ciukało Rafał

  2. Danowski Adam

  3. Grądzka Anna

  4. Gudajtis Aleksandra

  5. Lis Agata

  6. Lis Agnieszka

  7. MasłowskiSebastian

KLASA V

Wychowawca: Aleksandra Dobkowska



  1. Apanowicz Adam

  2. Awruk Kinga

  3. Bielecka Justyna

  4. Borawski Bartosz

  5. Gosiewska Magda

  6. Kapica Katarzyna

  7. Kapica Karol

  8. Kossakowski Adam

  9. Mojsiuszko Angelika

  10. Podbielski Maciej

  11. Samosienko Adrian

  12. Samosienko Patryk

  13. Sikorska Katarzyna

  14. Wiśniewska Anna

KLASA VI

Wychowawca: Katarzyna Podbielska



  1. Borawska Patrycja

  2. Gutowska Sandra

  3. Kossakowski Paweł Piotr

  4. Szulc Natalia

  5. Truszkowski Krzysztof

  6. Zaniewska Kamila

Nasi uczniowie – 2007/2008

oddział przedszkolny

klasa I

klasa II

klasa III

klasa IV

klasa V

klasa VI